ampglobal s.r.o. - správa vozového parku, vozů, financování vozů,operativní leasing

Společnost AMP Global s.r.o.  spolehlivý partner pro Váš vůz

Úvod

  Proč využít operativního leasingu s AMP Global?

 

Svoboda a mobilita : vyberete si automobil, služby, délku smlouvy… Pak už jen odjedete pronajatým autem plně přizpůsobeným Vašim aktivitám!

Nemůže to být jednodušší.

Potřebujete pro chod Vaší společnosti jedno nebo více vozidel, které si sami vyberete? Jak působí Váš vozový park navenek? Máte ho  v perfektním stavu? Máte nastavená pravilda pro používání vozidel ve firmě?

Žádná omezení: vzhledem k rozmanitosti trhu Vám Arval umožní výběr ze všech značek vozidel nabízených na trhu. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější podmínky operativního leasingu (délku smlouvy, počet kilometrů…), přesně podle Vašich potřeb.

Náš přístup a flexibilita Vám dodá jistotu: díky smlouvě s Arvalem máte k dispozici non-stop asistenční služby nejenom na území České republiky, ale i v Evropě. S AMP se tedy můžete pohybovat všude s naprostým klidem.

 

Principy :

Vaše náklady na správu vozového parku spočítáme s naprostou přesností a výše měsíčního nájmu, kterou budete platit v průběhu celého trvání smlouvy budete znát předem. Díky tomu Vás nic nepřekvapí.

Na základě dlouholetých zkušeností AMP nabízí dlouhodobý pronájem  podle Vašich představ, který Vás osvobodí  od  starostí spojených s provozováním vlastního vozového parku. A Vy? Vy se můžete plně soustředit na aktivity Vaší společnosti!

Jedna ze specialit operativního leasingu je přenesení starostí a rizik s vozovým parkem z uživatele na leasingovou společnost: pořízení automobilu, zajištění údržby, oprav, pneumatik, kontrola nákladů, odprodej automobilu.

Svěřením správy firemní flotily profesionálům ušetříte čas i peníze. Vy sami se budete zabývat jen chodem Vaší společnosti..

 

Naslouchání a vedení: náš konzultant se Vám plně věnuje a provází Vás po celou dobu trvání smlouvy. Key Account Management je nám vlastní.

Operativní leasing je stále žádanější forma financování vozidel upřednostňovaná profesionály, a to na všech trzích v Evropě.